Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie produkty są nowe, zapakowane w oryginalne pudełka i posiadają gwarancję producenta.

W przypadku otrzymania wadliwego towaru można skorzystać z uprawnień gwarancyjnych bezpośrednio u gwaranta (producenta lub dystrybutora). Okres, w którym konsument może zgłosić niezgodność towaru z umową obejmuje 24 miesiące od dnia zakupu, co regulowane jest Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Podstawą reklamacji jest karta gwarancyjna i paragon lub faktura, które są dołączane do każdego zakupionego produktu, oraz zakupiony towar.

Każdy zakupiony u nas produkt można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyn. W tym celu należy odsyłać do nas towar na własny koszt wraz z dowodem zakupu, kserokopią dowodu zapłaty oraz pismem informującym o odstąpieniu od umowy zakupu z podanym numerem konta bankowego, na który mają zostać zwrócone pieniądze. Zwracany w ten sposób towar zostanie przyjęty jedynie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam towar oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły śladów używania.Przedmioty higieniczne i osobistego użytku użyte przez jedną osobę, nawet w celu sprawdzenia zgodności towaru, nie spełniają już wymogów higienicznych do użycia przez inną osobę (noszą ślad użycia). Jeżeli zwrot zostanie uznany pieniądze zostaną zwrócone Państwu w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej. O decyzji przyjęcia bądź odrzucenia zwrotu zostaną Państwo poinformowani drogą mailową na wskazany przy rejestracji konta adres e-mail.

Więcej informacji na temat kwesti zawierania i wykonywania umów sprzedaży, płatności ceny, wydania towaru, odstąpienia od umowy sprzedaży, reklamacji i ochrony danych osobowych Kupującego, znajdziecie Państwo na stronie Ogólne warunki umowy sprzedaży.